Zhengzhou Jinyuan Tel ve Kablo Co, Ltd yüksek ve yeni teknoloji profesyonel tel ve kablo endüstrisi kuruluştur, şirketin tel ve kablo üretiminin ana üretimi, araştırma-geliştirme, üretim, satış, birleşme-stoktan birinde ticaret ayarlanmıştır. yıllık üretim kapasitesi 1 milyar Yuan’a kadar olan işletmeler. Şirket Zhengzhou şehrinde bulunuyor. Trafik çok uygun.

Şirket, toplam 20.000 metrekarelik inşaat alanına ve 110 milyon yuan daimi varlıklara sahip 25109 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirketin 150’den fazla setleri gelişmiş üretim ekipmanları, test, 40’dan fazla setleri test ekipmanları bulunuyor. Fabrikamızda 200 çalışanımız var, ayrıca 50 kıdemli teknik eleman var.

Her türlü tel ve kablo ürünlerini üretebilir. Üretin: düşük dumanlı sıfır halojen tel ve kablo, yangına dayanıklı tel ve kablo; Kömür madeni tel ve kablo kullanıyor; Yüksek, orta ve düşük basınçlı polietilen vinil yalıtımlı toz kablo, polietilen çapraz bağlı yalıtımlı toz kablo; Alüminyum (alaşım) telli tel, Alüminyum (alaşım) telli tel; Hava kablosu. Kauçuk kablo Kontrol kabloları; Kaynak kablosu; Anten bağlı kablo; PVC yalıtım kablosu; Tarımsal gömülü kablo; Şube kablosu önceden; Kılıf hattı; Tel kumaş, vb. 50 çeşide kadar ürün çeşidi ve binden fazla spesifikasyon.

Ürünümüz GB, IEC, BS, CSA DIN ve ASTM gibi farklı standart taleplerini mükemmel şekilde karşılayabilir. Ayrıca, müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için bazı yetenekler de sunuyoruz.

Firmamız kalite yönetim sistemi ISO9001: 2008 sertifikası, ulusal kalite sertifikasyon merkezi “CCC Kimlik Doğrulama Sertifikası”, CE sertifikası geçti. Henan eyaletinde birçok kez “Kalite Güvenilir Ürün”, “” Sözleşmeler ve Sözü Koruyun “onuruna.

Zhengzhou Jinyuan Tel ve Kablo Co, Ltd, sadece yurt içinde değil, aynı zamanda Gana, Filipinler, Kanada, Endonezya, Kenya, Nijerya, Dominika, Latin Amerika, Avrupa’ya ihraç edilen müşterilerin yakın, uzun vadeli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. , ABD vb. Dünyadaki ülkelerin ve bölgelerin çoğunluğu.

Firmamız her zaman müşteriye hizmet vermek için “önce kalite, önce hizmet, ilk önce dürüstlük, ilk marka” anlayışı ile hareket etmektedir.

Arama